Miben állunk rendelkezésre? Személyes kérdések megválaszolása, bejelentkezés személyes találkozóra

Amennyiben szeretne személyes találkozóra, beszélgetésre időpontot kérni, kérem töltse ki az alábbi adatlapot, megjelölve a találkozás tárgyát, és kért időpontját, illetve azt a személyt, akivel plébániánkról találkozni kíván! Ha személyes kérdése, kérése van, azt is az alábbi adatlapon keresztül teheti fel és hamarosan válaszolunk rá.

Kérjük, töltse ki az alábbi adatokat!

A kitöltő személy adatai

Vezetékneve *
Keresztneve *
E-mail címe *
Telefonszáma *
Lakóhelye:
Kinek a nevében jár el?

Személyes kérdések megválaszolása, bejelentkezés személyes találkozóra

Plébánia *
Típus *
Kérdés, kérés vagy
személyes találkozó célja *

Az alábbi lehetőségek közül válassza ki a visszaigazolás módját
Jelen űrlap “BEKÜLDÉS”-ével elfogadom és hozzájárulok, hogy az általam igényelt szolgáltatásokkal kapcsolatban átadott saját és hozzátartozóm személyes adatait a Plébániaablak zárt rendszerében kezelje, a GDPR alapján biztonságosan tárolja és az igényelt folyamatokhoz, szolgáltatásokhoz, megrendeléshez kapcsolódó katolikus egyházi, állami hatósági és nem hatósági eljárások során a katolikus egyháznak és eljáró hatóságoknak, szervezeteknek az igénnyel / megbízással / meghatalmazással kapcsolatos ügyintézésre átadja. Az általános adatvédelmi tájékoztatót (ADATVÉDELMI TÁJÉKOZTATÓ) elolvastam és elfogadom. Jelen jóváhagyásom írásban megküldött egyoldalú nyilatkozatommal bármikor visszavonhatom.
Gércei Római Katolikus Plébánia Hivatal
9672 Gérce, Kossuth Lajos u. 235.
0695/476-120

Munkatársak, személyes elérhetőségek
Plébános: Balasi István (0630/820-3903)

Helyettes plébános: -
Kisegítő lelkész: -
Állandó diakónus: -
Irodista: Kovács Krisztián
Lelkipásztori munkatárs: Kovács László

Internetes elérhetőség
Honlap: www.gerceiplebania.hu
E-mail: gerceiplebania@gmail.com

Hivatali idő a személyes ügyintézésre (munkanapokon)
Hétfő: 8:30 - 16:00
Kedd: 8:30 - 13:00
Szerda: 8:30 - 16:00
Csütörtök: 8:30 - 13:00
Péntek: 8:30 - 16:00
Szombat-vasárnap: zárva

Hivatali időn kívül, csak előzetes bejelentkezéssel tudunk hivatali ügyeket intézni! Súlyos beteg ellátása bármikor kérhető a fenti elérhetőségeken!

Illetékesség

Az oldallagos plébániák elérhetőségei:

Az oldal használatához a következő, naprakészen frissített böngészők letöltését javasoljuk